Şirketlere Özel İndirimler

KUR HESAPLA

loading
Şirketlere Özel İndirimler

Genç filo kiralama hizmetleri  kurumsal müşterilerinin çoklu araç kiralama hizmetlerinde daima ön sırada olmuştur.

Şirketinizin veya kurumunuzun ihtiyacı olan filo araç kiralama konusunda son model rent a car araçları ve konusunda uzman kiralama personeli ile Oto kiralama Ankaranın önde gelen firmalarından birisidir. Bizimle iletişime geçerek firmanızın ihtiyacı olan filo araç ihtiyaclarını karşılamak için son model araç filosu ile Genç filo kiralama hizmetleri daima yanıbaşınızda. İsteklerimiz doğrultusunda araç satın almak yerine oto kiralama şirketleri aracılığıyla uzun dönem kiralama yaparız.

Uzun dönem kiralama bizlere daha az masraf, araç vergileri, bakım, kasko gibi v.b. giderlerle uğraştırmaz. Bu nedenle uzun dönem kiralama her daim bizlere faydalar sağlamıştır. Şirketler ve kurumlar uzun dönem araç ihtiyaclarında daima seçimleri rent a car dır. Oto kiralama ankara konusunda uzman kuruluşumuz olan Genç oto kiralama ankara sizlerin ihtiyaclarına daha iyi sonuç verebilmek için son model araçları ve uygun ödeme seçenekleri ile her zaman araç kiralama ihtiyaclarınızı karşılamaktadır. Şirketlerin araç kiralama hizmetlerinde özel indirim ve ayrıcalıklar sağlanmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalık ve indirimlerden yararlanmak üzere ofislerimize bekliyoruz.

Diğer Haberlerimiz
  • Ücretsiz Adrese Teslim Kiralık Araçlar

    Müşterilerimizin araç kiralama hizmetlerinde havaalanı teslimi, acil istekleriniz için sizlere bir genç oto kiralama hizmeti sunmakla gurur duyuyoruz.

  • Meslek Gruplarına Özel İndirimler

    "Ankara da günlük, aylık, yıllık, şoförlü oto kiralama ve araç, araba, kiralama hizmetleri vermekteyiz. Ankara Tel : 0-312-417 01 61 / 0-532-363 86 44"

7/24 ACİL YOL YARDIMI

+90 312 417 01 61

+90 506 297 80 76

ONLINE TEKLİF AL

Uzun süreli araç kiralamak mı istediniz? Size özel online fiyat teklifi almak için tıklayınız.

GEREKLİ BELGELER

Araç kiralarken gerekli olan belgeleri görüntülemek için lütfen tıklayınız.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞ
SOSYAL MEDYA TAKİP