Ankara'da Ulaşım

KUR HESAPLA

loading
Ankara'da Ulaşım

Türkiye'nin en büyük ikinci ili olan Ankara, bir çok tarihi güzelliğe ev sahipliği yapması dışında, 4.5 milyon nüfüsu ile çok büyük bir kültür merkezidir. Türkiye Millet Meclisi, Bakanlıklar ve bir çok kurumun merkezide Ankarada bulunmaktadır.
Ankara büyük bir şehir olduğundan araç kiralayarak Ankarayı gezmeniz sizlere çok daha komforlu ve hızlı bir ulaşım sağlayacaktır. Bir çok iş adamı havalimanından indiğinde oto kiralama hizmetlerinden yararlanmakta ve istediği konuma çok hızlı bir şekilde ulaşmakta.
Eğer Ankarayı gezmek istiyorsanız, gezebileceğiniz çok fazla yer var. İşte sizlere gezebileceğiniz muhteşem yerler.

1. Müze gezmeyi eğer seviyorsanız, Çengel Han Rahmi Koç müzesinden başlayabilirsiniz. Ardından Anadolu Medeniyetler Müzesi, Ülkemizde sayılı müzelerden biri olan Etnografya Müzesi ve ilk meclisin kurulduğu Kurtuluş Savaşı Müzelerini gezebilirsiniz.

2. Hazır kurtuluş savaşından bahsediyorken Anıtkabiri ziyaret etmemek elbette olmaz.

3. Güzel bir günün ardından eğer Ankarayı tepeden görmek istiyorsanız sizler için muhteşem bir seçenek olan Atakule yi ziyaret edebilirsiniz.

4. Ankaraya gelmişken elbette meşhur caddelerine uğramamak olmaz. Bunlar karanfil, 7. cadde ve Tunalı Hilmi gibi mekanlardır. Buralarda alışveriş yapabilir ve ankaranın tadını çıkarta bilirsiniz.

5. Biraz eğlenmek isteyen gençler için ise gençlik parkı sizlere eşsiz bir eğlence imkanı sunacaktır.

6. Son olarak tarihi hissetmek istiyorsanız Hamamönü sizleri bekliyor diye biliriz. Ramazan aylarında buralar insanların buluştuğu tam bir şenlik alanı olmakta. Hazır ramazan yaklaşırken buraları da görmek önemli.

Ankara çok büyük bir şehir. Bu listemizde sadece en çok bilinen yerleri derledik. Eğer araştırırsanız daha onlarca yer bulmanız gerçekten kolay. Elbette bunca yeri Ankara'da oto kiralama yapmadan gezmek imkansız.

Diğer Haberlerimiz
 • Kaskolu Ankara Kiralık Araçlar

  Kiralama hizmetlerinden biride Genç Oto Kiralama Ankara'nın sizlere sunduğu hizmetlerinden biride full rent a car kaskodur.

 • Araç Tesliminde Kredi Kartı ile Ödeme Kolaylığı

  Kiralık aracınızı teslim alırken kolay bir şekilde kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Genç Oto Kiralama, Ankara'da güvenilir Oto Kiralama firması

 • Araç Kiralama Ankara

  Sizler de daima kaliteli hizmet almak ve uzman bir kuruluştan uygun fiyat seçenekleri ile araç kiralamak istiyorsanız bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.

 • Ankara Gelin Arabası Kiralama

  Oto kiralama konusunda uzman kuruluşlardan olan genç oto kiralama ankara düğün, nişan ve sünnet organizasyonlarınızda daima yanınızdadır.

 • Ankara Günlük Araç Kiralama

  Günü birlik araç ihtiyacları arttıkça Genç oto kiralama ankara günlük araç kiralama ihtiyaclarınızı daima karşılamaktadır.

 • Ankara'da Haftasonu Tur Taşımacılığı

  Şirketimizi sizlere daima en iyi hizmeti sunmak için haftasonu turlar düzenlemektedir.

 • Türkiye Araç Kiralama

  Şirketimiz, Ankara ve çevre illerinde Türkiye'nin önde gelen araç kiralama şirketlerinden biridir. Siz değerli müşterilerimize daima en kaliteli hizmeti verebilmek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

 • Uzun Dönem Filo Kiralama

  Şirketler ve kurumlar uzun dönem araç ihtiyaclarında daima seçimleri rent a car dır.

 • VIP Araç Kiralama

  Müşterilerimizin kiralama ihtiyaclarından biri olan özel araç kiralama sayesinde, özel araç ihtiyaclarınızı son model araçları ve şöförlü veya şöförsüz araç kiralama hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmaktadır.

7/24 ACİL YOL YARDIMI

+90 312 417 01 61

+90 506 297 80 76

ONLINE TEKLİF AL

Uzun süreli araç kiralamak mı istediniz? Size özel online fiyat teklifi almak için tıklayınız.

GEREKLİ BELGELER

Araç kiralarken gerekli olan belgeleri görüntülemek için lütfen tıklayınız.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞ
SOSYAL MEDYA TAKİP