Oto Kiralama Koşulları

loading

KUR HESAPLA

KİRALAMA KOŞULLARI

* Ehliyet Kaç yıllık olmalı : Genç Oto Kiralama dan araç kiralama yapabilmeniz için ekonomik sınıf araçlar için en az 2 yıllık ehliyete sahip olmalısınız.Üst grup araçlar için 4 yıllık ehliyeti olan kişiler kiralayabilir.

* Kiralama Süremiz : Kiralama süresi sezon aylarında en az 3 gündür.Daha kısa kiralamalarda ofis ile irtibata geçilmeli  mevcut araç ve şartlar var ise kiralama yapılabilir.

* Operasyonel uzun dönem Kiralama : Operasyonel uzun dönem ve filo kiralamalarda süreler aylık 12 aylık 24 aylık ve 36 aylık olarak belirlenir..En az 1 aydır. 

* Fiyatlara neler dahil : Fiyatlara bakım, kasko maliyeti dahil KDV hariçtir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve rehber istek üzerine temin edilir,önceden bildirmek koşuluyla çocuk koltuğu günlük ücret  karşılığı temin edilebilir.

* Ödeme şekli nedir? Oto kiralama hizmet bedeli olduğu için araç kiralamada peşin olarak yapılır kredi karti geçerlidir.

* Sigorta : Sigortalarımız tüm araçlarımızda full paket olup teminatlar dahilinde geçerlidir.

(Lastik,Cam,Far) kaza haricinde bu bölgelerde oluşan ve kaza raporu gerektirmeyen küçük hasarlarınızı karşılayan kasko dışı mecburi olmayan bir fondur.Günlük 7.50 TL ( kiralama başına TEK SEFER 90.00 TL) ekstra ödeyerek bu fondan yararlanabilirsiniz.

Kaza Veya Çalınma YADA  Herhangi bir kaza  durumunda, aracın yeri değiştirilmeden İLK OLARAK OFİS ARANMALI İHBAR EDİLMELİ sonra en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3.şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir.Daha fazla bilgi için ofisimizden bilgi alabilirsiniz.

* Nerede Teslim / İade yapılmalı : Araç kiralanırken Merkez Ofis dışında teslim yada iade ek ücretlere tabidir.Ücretler konusunda ofis ile irtibat sağlayınız yada site üzerinden hesaplayınız.

* Trafik  ve kanuni Cezalar : Kiralama süresi boyunca oluşabilecek tüm trafik ve kanuni cezalardan kiracı sorumludur ve bu olaylar karşısında sorumluluğu devredilemez.

* İlave ek Sürücüler : Araç ilk olarak kiralama yapılırken düzenlenen kira sözleşmesinde 1 adet sürücü eklenir. Şayet ek bir sürücü var ise yada kullanacak ise mutlaka kiralama başında bildirilmeli ve ek sürücü olarak atanmalıdır. Aksi durumda başka birinin kullanımı yada kullanımı sonucundaki olay ve hareketlerde kiracı maddi manevi ve hukuki anlamda tek sorumludur


7/24 ACİL YOL YARDIMI

+90 312 417 01 61

+90 506 297 80 76

ONLINE TEKLİF AL

Uzun süreli araç kiralamak mı istediniz? Size özel online fiyat teklifi almak için tıklayınız.

GEREKLİ BELGELER

Araç kiralarken gerekli olan belgeleri görüntülemek için lütfen tıklayınız.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞ
SOSYAL MEDYA TAKİP