Hakkımızda

loading

KUR HESAPLA

Kuruluş 1998 .....

Oto kiralama sektöründe her zaman hep en iyi örnekleri aldık, hiçbir zamanda yaptıklarımızla yetinmedik. Güvenin dünyada sahip olunacak en zor şey olduğunu bilerek insanların güvenini kazandık.Ve kiralık oto sektöründe hızla yükselmeye başladık.

Dürüstlükten asla ödün vermeden Ankara'da Oto Kiralama şirketleri içinde başarı grafiğini her zaman yükselterek çalışan Genç Oto Kiralama Ankara'da 1998 yılında faaliyete başlamıştır. Ticari hayatında daima prensiplerle kaliteli hizmet vermekte olan Genç Oto Kiralama Ankara filosu ile Ankara da Oto Kiralama konusunda başarısını kanıtlamıştır.

Oto Kiralama konusunda uzman ekibi ve Anadolu Sigorta (kasko) ile yaptığı anlaşma ile oto kiralama yapan şahıs ve firmaların riskini Rent A Car Kasko ile ortadan kaldırmış ve güvenini ispatlamıştır.

Genç Oto Kiralama Ankara çağın ve teknolojiye uyum sağlamak için www.gencotokiralama.com'u yenileyerek hizmetinize sunmaktan gurur duyar. Araç filosunun tamamı kendi malı olan Oto Kiralama şirketimiz Türkiye'de  Oto Kiralama ihtiyacı olan birçok kurum ve kuruluşun Rent A Car hizmetini başarı ile yürütmektedir....

7/24 ACİL YOL YARDIMI

+90 312 417 01 61

+90 506 297 80 76

ONLINE TEKLİF AL

Uzun süreli araç kiralamak mı istediniz? Size özel online fiyat teklifi almak için tıklayınız.

GEREKLİ BELGELER

Araç kiralarken gerekli olan belgeleri görüntülemek için lütfen tıklayınız.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞ
SOSYAL MEDYA TAKİP